Gezer İskele Sistemleri

Gezer İskele Sistemleri

ALDEM hareketli kule iskeleleri az sayıda iskele elemanı ile kurulabilen hafif ve sağlam bir iskele sistemidir. İskele 4 adet frenli döner tekerlek içeren bir şasi, iskele gövdesi ve çalışma platformundan oluşmaktadır İstenilen en ve boyda max. 11 metreye kadar ulaşabilen yükseklik ile tüm çalışma ortamlarında kullanabilir. 3 veya 4 iskele grubu yan yana getirilerek uzun bir çalışma platformu oluşturabilir.

Yüksek tavanlı yerlerde aydınlatma, elektrik, gaz ve su tesisat montajları, çatı izolasyon ve tamirleri, asma tavan montajları, yüksek irtifalı dış cephelerin boya, izolasyon tamir işleri için ideal iskele sistemidir. 1’’(34mm) borudan imal edilmesi ve hafif ama salınım yapmayan çok sağlam yapısı ile üzerinde çalışan personele yüksek iş güvenliği sağlamaktadır.

Modüler olduğu için nakliye ve depolamada rahatlık sağlar. Paslanmaya karşı iki kat son kat boya ile boyalıdır. Personelin üzerinde çalıştığı platformu oluşturan metal platformlar(Kalas) 2mm saçtan delikli ve kabartmalı olarak imal edilerek platform üzerindeki muhtemel personel kayma ve düşme olayları önlenmiştir.